Jeśli masz pytania to zadzwoń, napisz lub umów się na spotkanie.

Jestem do Twojej dyspozycji.

Monika Kwaśnik.

Coach ACC ICF. Psycholog. Trener interpersonalny

 

telefon: + 48 607 710 797

kontakt@coachingopole.com

Ta strona należy do Akademii Marketingu ATRIUM

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ewa Chopkowicz

www.lesneapartamenty.pl

Polecam cudowne sesje z coachem - Moniką Kwaśnik.To niezwykle ciepła, wrażliwa osoba, która potrafi uważnie słuchać i zadawać właściwe pytania. Spotkałyśmy się w czasie gdy wydawało mi się, ze moim życiu jest wszystko z grubsza poukładane, a jednocześnie czułam ogromny niedosyt. Nasze spotkania uświadomiły skąd to poczucie braku i pozwoliły spojrzeć na swoje życie inaczej a potem podjąć właściwe działania. Te zmiany wprowadziłam błyskawicznie i sama byłam zaskoczona ich tempem i głębią. Teraz wiem, że tak jest gdy trafia się na właściwą osobę, która potrafi profesjonalnie pomóc, nie ocenia i jednocześnie jest ogromnym źródłem inspiracji. Jestem bardzo wdzięczna Monice za uważne towarzyszenie w tym procesie. Jej wsparcie było nieocenione. Będę wracać! Bo warto!

Paweł Łuczak

Z przyjemnością polecam współpracę z coachem Panią Moniką Kwaśnik. Wysoki poziom profesjonalizmu, pełne zaangażowanie i przygotowanie do każdej sesji. Co ważne, bardzo dobra atmosfera powodowała wzrost mojego zaangażowania i chęć do jeszcze intensywniejszej pracy. Dodatkowe atuty to na pewno bardzo dobra komunikacja, w tym również w aspekcie technicznym – sesje przez wideokonferencje, rzetelność, otwartość. Szanując czas, dla mnie również bezcenna była punktualność Pani Moniki. Sesja z Panią Moniką delikatnie mówiąc dają do myślenia – pobudzają do działania, inspirują, wywołują refleksję. Polecam w aspekcie zawodowym ale również prywatnym. Nie ma tematów nie do ruszenia !!! Co ważne – to działa :)

Beata Repich

Nie spodziewałam się, że chwila koncentracji na sobie i swoich problemach pozwoli mi tak szybko spojrzeć na swoją sytuację z dystansu. Współpraca z Moniką okazała się przyjemnym doświadczeniem, którego owoce zbieram do dzisiaj.

Please reload

Coach ACC. Uprawnienia. Wykształcenie. Certyfikacja
akredytacja, certyfikacja, ACC, ACSTH, szkolenie akredytowane,