Ewa Chopkowicz

właściciel - www.lesneapartamenty.pl

Polecam cudowne sesje z coachem - Moniką Kwaśnik.To niezwykle ciepła, wrażliwa osoba, która potrafi uważnie słuchać i zadawać właściwe pytania. Spotkałyśmy się w czasie gdy wydawało mi się, ze moim życiu jest wszystko z grubsza poukładane, a jednocześnie czułam ogromny niedosyt. Nasze spotkania uświadomiły skąd to poczucie braku i pozwoliły spojrzeć na swoje życie inaczej a potem podjąć właściwe działania. Te zmiany wprowadziłam błyskawicznie i sama byłam zaskoczona ich tempem i głębią. Teraz wiem, że tak jest gdy trafia się na właściwą osobę, która potrafi profesjonalnie pomóc, nie ocenia i jednocześnie jest ogromnym źródłem inspiracji. Jestem bardzo wdzięczna Monice za uważne towarzyszenie w tym procesie. Jej wsparcie było nieocenione. Będę wracać! Bo warto!

Paweł Łuczak

Prezes Zarządu - Dyrektor Spółki, Eco Kutno

Z przyjemnością polecam współpracę z coachem Panią Moniką Kwaśnik. Wysoki poziom profesjonalizmu, pełne zaangażowanie i przygotowanie do każdej sesji. Co ważne, bardzo dobra atmosfera powodowała wzrost mojego zaangażowania i chęć do jeszcze intensywniejszej pracy. Dodatkowe atuty to na pewno bardzo dobra komunikacja, w tym również w aspekcie technicznym – sesje przez wideokonferencje, rzetelność, otwartość. Szanując czas, dla mnie również bezcenna była punktualność Pani Moniki. Sesja z Panią Moniką delikatnie mówiąc dają do myślenia – pobudzają do działania, inspirują, wywołują refleksję. Polecam w aspekcie zawodowym ale również prywatnym. Nie ma tematów nie do ruszenia !!! Co ważne – to działa :)

Beata Repich

Kierownik, SS "Parasol"

Nie spodziewałam się, że chwila koncentracji na sobie i swoich problemach pozwoli mi tak szybko spojrzeć na swoją sytuację z dystansu. Współpraca z Moniką okazała się przyjemnym doświadczeniem, którego owoce zbieram do dzisiaj.

Please reload

Masz pytania?  Zadzwoń, napisz lub umów się na spotkanie.

Jestem do Twojej dyspozycji.

Monika Kwaśnik.

Coach ACC ICF. Psycholog. Trener

OPOLE

 

telefon: + 48 607 710 797

kontakt@coachingopole.com

Ta strona należy do Akademii Marketingu ATRIUM

Polityka prywatności RODO