top of page

Ewa Chopkowicz

właściciel - www.lesneapartamenty.pl

Polecam cudowne sesje z coachem - Moniką Kwaśnik.To niezwykle ciepła, wrażliwa osoba, która potrafi uważnie słuchać i zadawać właściwe pytania. Spotkałyśmy się w czasie gdy wydawało mi się, ze moim życiu jest wszystko z grubsza poukładane, a jednocześnie czułam ogromny niedosyt. Nasze spotkania uświadomiły skąd to poczucie braku i pozwoliły spojrzeć na swoje życie inaczej a potem podjąć właściwe działania. Te zmiany wprowadziłam błyskawicznie i sama byłam zaskoczona ich tempem i głębią. Teraz wiem, że tak jest gdy trafia się na właściwą osobę, która potrafi profesjonalnie pomóc, nie ocenia i jednocześnie jest ogromnym źródłem inspiracji. Jestem bardzo wdzięczna Monice za uważne towarzyszenie w tym procesie. Jej wsparcie było nieocenione. Będę wracać! Bo warto!

Asia

29.10.2020 wpis z znanylekarz.pl

Byłam u Pani Moniki na pierwszej wizycie i już na ten moment mogę powiedzieć, że czuję się dużo lepiej. Bardziej świadoma pewnych rzeczy, które wcześniej sprawiały mi problem. Pani Monika jest osobą zaangażowaną, słucha mnie na co bardzo zwracam swoją uwagę. Tworzy bardzo przyjazną atmosferę co wpływa na to, że łatwiej się otworzyć. Z całego serca polecam!

Michał Dziekoński

Trener - wpis z Google Maps

Miło spotkać coacha i psychologa, który widzi zawsze szklankę do połowy pełną a nie do połowy pustą :). Monika jest niezwykle pozytywną osobą, w unikalny sposób łączącą kompetencje psychologa i coacha - co nie jest często spotykane. Dzięki temu mamy podwójną korzyść. Ktoś, kto trafia z wyzwaniem psychologicznym, dodatkowo ukierunkowywany jest na profesjonalne wsparcie w kierunku rozwoju. Z drugiej strony, ktoś dla kogo ważne są cele np. zawodowe, wzbogacony zostaje o spojrzenie z perspektywy osobistej na swoje wyzwania. Polecam Monikę, osobę, która znajduje dialog z każdym i z którą każde spotkanie pozostawia człowieka wewnętrznie wzmocnionym :).

Paweł Łuczak

Prezes Zarządu - Dyrektor Spółki, Eco Kutno

Z przyjemnością polecam współpracę z coachem Panią Moniką Kwaśnik. Wysoki poziom profesjonalizmu, pełne zaangażowanie i przygotowanie do każdej sesji. Co ważne, bardzo dobra atmosfera powodowała wzrost mojego zaangażowania i chęć do jeszcze intensywniejszej pracy. Dodatkowe atuty to na pewno bardzo dobra komunikacja, w tym również w aspekcie technicznym – sesje przez wideokonferencje, rzetelność, otwartość. Szanując czas, dla mnie również bezcenna była punktualność Pani Moniki. Sesja z Panią Moniką delikatnie mówiąc dają do myślenia – pobudzają do działania, inspirują, wywołują refleksję. Polecam w aspekcie zawodowym ale również prywatnym. Nie ma tematów nie do ruszenia !!! Co ważne – to działa :)

Beata Repich

Kierownik, SS "Parasol" - wpis z Google Maps

Nie spodziewałam się, że chwila koncentracji na sobie i swoich problemach pozwoli mi tak szybko spojrzeć na swoją sytuację z dystansu. Współpraca z Moniką okazała się przyjemnym doświadczeniem, którego owoce zbieram do dzisiaj.

Please reload

bottom of page