top of page
Pastelowe ślady pędzla

Wsparcie psychologiczne

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach - TSR  (Krótkoterminowa) 

01

Terapia indywidualna 

Oferuję profesjonalną terapię indywidualną, skierowaną do osób zmagających się z różnorodnymi wyzwaniami psychicznymi i emocjonalnymi takimi jaki stres, problemy z agresją, wypalenie zawodowe, zaburzenia osobowości, lęki, fobie, traumy, depresja, myśli samobójcze oraz inne problemy zdrowia psychicznego. 

02

Terapia nastolatków 

Ta forma terapii jest skierowana do młodych osób, które mogą zmagać się z problemami emocjonalnymi, lękami, trudnościami w relacjach czy wyzwaniami edukacyjnymi. W terapii nastolatków kładę nacisk na rozpoznawanie i wykorzystywanie ich indywidualnych sił oraz zasobów, aby znaleźć praktyczne i pozytywne rozwiązania. Poprzez bezpieczne i akceptujące środowisko, pomagam młodym osobom w budowaniu pewności siebie, lepszym radzeniu sobie ze stresem oraz w rozwoju umiejętności potrzebnych do osiągnięcia osobistych celów i poprawy samopoczucia

03

Terapia par i rodzin

Ta forma terapii jest idealna dla par i rodzin szukających efektywnych sposobów na poprawę komunikacji, rozwiązywanie konfliktów, a także na lepsze zrozumienie i wsparcie wzajemnych potrzeb. Pracując razem, skupiamy się na identyfikacji i wykorzystaniu waszych mocnych stron oraz zasobów, aby zbudować trwałe, satysfakcjonujące i zdrowe relacje. W bezpiecznym i wspierającym środowisku pomagam odkrywać nowe perspektywy i skuteczne rozwiązania, które prowadzą do pozytywnych zmian w życiu rodzinnym i partnerskim

04

Wizyty

Konsultacje psychologiczne w Opolu, Nysie oraz online są dostępne w cenie 180 zł za sesję trwającą około 45 minut. Terapia par i rodzin oferowana jest w cenie 250 zł za sesję, która trwa około 90 minut.

Ta metoda daje Ci kontrolę nad procesem terapii, umożliwiając decydowanie o liczbie i tempie sesji. Jest to podejście elastyczne, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, bez narzuconego schematu spotkań czy z góry określonej ich liczby.

bottom of page