top of page
Painting Wall
ACC.png

Coaching 

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

– Albert Einstein

01

Decyzja

Czujesz się obecnie uwięziony w martwym punkcie i odczuwasz, że nadeszła pora na zmiany w Twoim życiu? Jeśli masz w sobie pragnienie osiągnięcia czegoś więcej - niezależnie czy chodzi o rozwój osobisty czy zawodowy - to coaching może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

02

Działanie

Ze mną coaching staje się skutecznym narzędziem, które pozwoli Ci uwolnić swój potencjał i prowadzić życie, o którym marzysz.

 

Nie zwlekaj - już teraz możesz rozpocząć tę fascynującą podróż w kierunku swojego sukcesu.

03

Wsparcie

Jako coach wykorzystuję specjalistyczne narzędzia i zadaję kluczowe pytania, które pomogą Ci odkryć Twoje mocne strony oraz przełamać wewnętrzne bariery i ograniczenia. Jestem tutaj, by towarzyszyć Ci w Twojej drodze ku pożądanej zmianie i wspólnie osiągnąć Twój najważniejszy cel.

04

Wizyta

Na pierwszym spotkaniu poznajemy się, omawiamy cele na sesje i określamy ilość spotkań (proponuję od 4-10 sesji). Realizuję także sesje jednorazowe ad hoc. W trakcie procesu możesz wcześniej zakończyć proces coachingowy lub w razie potrzeby wydłużyć. Czas trwania sesji to 60 minut. Spotkania planowane są co 2-3 tygodnie. Cena jednej sesji coachingowej to 200 zł.  Ostatnie spotkanie jest podsumowujące w celu określenia osiągniętych efektów.

Odpoczynek dzienny

Life coaching

Czy pragniesz zmiany, spełnienia i równowagi w życiu? Jeśli masz trudności z realizacją celów, utrzymaniem motywacji do zdrowych nawyków, czy konfrontacją z emocjami, to jesteś we właściwym miejscu. Możesz potrzebować narzędzi do rozwiązywania konfliktów, minimalizacji stresu w pracy i życiu osobistym, a także do stanowczego mówienia "NIE". Jeśli Twoje relacje wymagają poprawy lub stoisz przed ważną decyzją życiową, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Zacznij pracę nad osiągnięciem życia, o którym marzysz - efektywnie i świadomie.

Kobieta pracuje na laptopie

Coaching biznesowy

Jeśli chcesz zbudować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego, określić cele na przyszłość, i być pewny ważnych decyzji zawodowych, nasza strona jest dla Ciebie. Oferujemy wsparcie dla osób po nagłej utracie pracy, przygotowujących się do kolejnego kroku kariery, czy chcących zwiększyć skuteczność i docenienie w pracy. Nasze usługi są skierowane do młodych ludzi na początku kariery, doświadczonych pracowników odczuwających wypalenie zawodowe, oraz rodziców wracających na rynek pracy po przerwie. Wspieramy także właścicieli małych firm w doskonaleniu organizacji pracy oraz menedżerów i osób przygotowujących się do tej roli. Nasz serwis to miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie i narzędzia niezależnie od etapu swojej kariery zawodowej.

bottom of page