top of page
Painting Wall
ACC.png

Coaching 

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

– Albert Einstein

01

Decyzja

Jeśli masz w sobie pragnienie osiągnięcia czegoś więcej - niezależnie czy chodzi o rozwój osobisty czy zawodowy - to coaching może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

03

Wsparcie

Jako coach wykorzystuję specjalistyczne narzędzia i zadaję kluczowe pytania, które pomogą Ci odkryć Twoje mocne strony oraz przełamać wewnętrzne bariery i ograniczenia. Jestem tutaj, by towarzyszyć Ci w Twojej drodze ku pożądanej zmianie i wspólnie osiągnąć Twój najważniejszy cel.

02

Działanie

Ze mną coaching staje się skutecznym narzędziem, który pozwoli Ci uwolnić swój potencjał i prowadzić życie, o którym marzysz.

 

Nie zwlekaj - już teraz możesz rozpocząć tę fascynującą podróż w kierunku swojego sukcesu.

04

Spotkanie

Na pierwszym spotkaniu poznamy się, omawiamy cele na sesje i określamy ilość spotkań. W trakcie procesu możesz wcześniej zakończyć proces coachingowy lub w razie potrzeby wydłużyć.

Czas trwania sesji to 60 minut. (+/-)

Spotkania planowane są co 4 tygodnie.

Cena jednej sesji coachingowej to 200 zł. Ostatnie spotkanie jest podsumowujące w celu określenia osiągniętych efektów.

Biznes--8_edited.jpg

Life coaching

  • Czy jesteś w momencie, w którym czujesz, że możesz więcej, jednak trudno Ci znaleźć motywację do działania? 

  • Straciłeś chęci i wolę walki o samego siebie?

  • Czy chcesz wreszcie poczuć spokój wewnętrzny i poczucie, że przeżyłeś swoje życie pełną piersią? 

  • Czy pragniesz zmiany, spełnienia i równowagi w życiu?

Jeśli potwierdziłeś swoją gotowość, to miejsce jest dla Ciebie. Nie musisz przechodzić przez to samodzielnie. Jeżeli napotykasz przeszkody w realizacji swoich celów, podtrzymywaniu motywacji do zdrowego stylu życia, czy w radzeniu sobie z emocjami, to jesteśmy tutaj, aby rozpocząć wspólną podróż. Razem określimy, gdzie w swoim życiu chciałbyś się znaleźć, a następnie rozwinęmy żagle i wyruszymy ku Twojemu celowi. Mogą nas spotkać burze lub wichry, ale będziemy płynąć do przestrzeni, gdzie odkryjesz pełnię życia.

Moja rola nie będzie polegać na przeszkadzaniu, ale na ukazaniu Ci drogi do lepszej jakości życia - na poziomie duchowym, fizycznym i emocjonalnym.

Coaching biznesowy

Jeśli chcesz zbudować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego, określić cele na przyszłość, i być pewny ważnych decyzji zawodowych, to dobrze trafiłeś.. Wspieram osoby po nagłej utracie pracy, przygotowujących się do kolejnego kroku kariery, czy chcących zwiększyć skuteczność i docenienie w pracy. Moje usługi są skierowane do młodych ludzi na początku kariery, doświadczonych pracowników odczuwających wypalenie zawodowe, oraz rodziców wracających na rynek pracy po przerwie. Wspieram także właścicieli małych firm w doskonaleniu organizacji pracy oraz menedżerów i osób przygotowujących się do tej roli. To miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie i narzędzia niezależnie od etapu swojej kariery zawodowej.

bottom of page