Monika Kwaśnik

Jestem mgr psychologii, certyfikowanym coachem ACC International Coaching Federation oraz trenerem umiejętności interpersonalnych.

Uwielbiam pracę z ludźmi, szczególnie dużą przyjemność sprawia mi towarzyszenie innym w zmianach zawodowych, osobistych, jak i emocjonalnych. W trakcie pracy indywidualnej lub grupowej, koncentruję się na celu, który staje się drogowskazem wszelkich zmian. Słucham, akceptuję i od czasu zadaję pytania, które pozwalają spojrzeć na siebie i swoje problemy z innej perspektywy.

 

Niby nic, a jednak to działa. 

Prowadzę praktykę indywidualną jako psycholog oraz coach, doradca zawodowy.

​​​

Z wykształcenia jestem mgr psychologii, specjalizowałam się w psychologii przedsiębiorczości i zarządzaniu. Ukończyłam min. kurs podejścia uważności (mainfulness) z elementami współczucia (compession) oraz terapię zaburzeń lęku i nieśmiałości.  Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię krótkoterminową.  

Jestem także coachem ACC International Coaching Federation. Posiadam ponad 250 godziną praktykę w klientami indywidualnymi w ramach coachingu indywidualnego. 

Jako trener realizuję szkolenia z zakresu budowania umiejętności interpersonalnych:  asertywności, efektywnej komunikacji, radzenia sobie ze stresem (mainfulness), zarządzania czasem oraz budowania pewności siebie.  

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam jeszcze w trakcie studiów jako stażysta w dziale poradnictwa zawodowego. Byłam specjalistą, a następnie managerem ds. projektów szkoleniowych w takich firmach jak BDO Polska, Marketing w Praktyce, a od 8 lat jestem właściciel firmy Akademii Marketingu ATRIUM.  W między czasie współpracował z firmą Industry Personal Services, spółdzielnią socjalną oraz prywatną poradnią psychologiczną w Nysie.

W swojej karierze zawodowej nauczyłam się kilku podstawowych zasad: 

uśmiechaj się, wierz w siebie i pamiętaj, że każdy człowiek jest ważny. 

​​

Prywatnie: żona Krzysztofa, mama Leny i właścicielka suczki Luny.

Jeśli masz pytania to zadzwoń, napisz lub umów się na spotkanie.

Jestem do Twojej dyspozycji.

Monika Kwaśnik.

Coach ACC ICF. Psycholog. Trener interpersonalny

 

telefon: + 48 607 710 797

kontakt@coachingopole.com

Ta strona należy do Akademii Marketingu ATRIUM