top of page

O mnie

Monika Kwaśnik

mgr psychologii 

coach ACC ICF 

w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę TSR

doradca zawodowy

Biznes--2.jpg

Posiadam tytuł magistra psychologii i specjalizuję się w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), znaną również jako Brief Solution Focused Therapy. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę TSR oraz należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR (PSTTSR), posiadając ponad 4 letnie doświadczenie terapeutycznego z klientami indywidualnymi, parami i rodzinami. Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i regularne sesje superwizyjne.

Jestem również certyfikowanym coachem ACC przez International Coaching Federation (ICF) od 2017 roku. 

W roli trenera, dzielę się wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwoju umiejętności interpersonalnych, prowadząc szkolenia z asertywności, efektywnej komunikacji, mindfulness, zarządzania czasem i budowania pewności siebie. Szkolenia wzbogacam podejściem coachingowym.

 

Moja pasja do rozwoju zawodowego zaczęła się już na studiach, gdy byłam stażystką w dziale poradnictwa zawodowego. Moja kariera obejmowała stanowiska specjalisty i managera ds. szkoleń w firmach takich jak BDO Polska i Marketing w Praktyce, a przez 11 lat prowadziłam firmę Akademia Marketingu ATRIUM, od 6 lat prowadzę własny gabinet rozwojowy.

W pracy z klientem kieruję się zasadami podejścia ericksonowskiego, wierząc, że każdy jest w porządku takim, jakim jest, posiada zasoby do osiągnięcia celów, podejmuje najlepsze decyzje w swoich okolicznościach, ma pozytywne intencje w swoich zachowaniach, a zmiana jest nieuchronna i prowadzi do rozwoju.

Certyfikacja coach ACC_Monika Kwasnik.jpg
Coach ACC. Uprawnienia. Wykształcenie. Certyfikacja
akredytacja, certyfikacja, ACC, ACSTH, szkolenie akredytowane,
Mentoring confirmation M. Kwasnik.jpg
Monika Kwaśnik.jpg
Monika Kwaśnik- TSR II.jpg
Monika Kwaśnik.jpg
certificate.jpg
Monika-Kwaśnik-holistyczna-terapia-dzie
CERTIFICATE CCE2 Monika Kwasnik.jpg
CERTIFICATE CCE 1 Monika Kwasnik.jpg
bottom of page